Zdrowe ciało

Brak ochoty na seks – jak temu zaradzić?

Brak ochoty na seks – jak temu zaradzić?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Brak ochoty na seks dotknąć może wszystkich, bez względu na płeć, czy też wiek. Niestety wciąż bywa przy tym bardzo wstydliwym tematem. Spadek libido wpływa nie tylko na jakość pożycia erotycznego, ale zniszczyć potrafi też związek i wpłynąć na samoocenę obojga partnerów. Na szczęście na rynku zdrowotnych suplementów znaleźć możemy środki na potencję. Zarówno te dla mężczyzn, jak i dla kobiet.

Spadek libido – jak ratować związek?

Zmniejszenie zainteresowania seksem może mieć podłoże zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Przewlekłe choroby ogólnoustrojowe, zaburzenia pracy układu hormonalnego, bolesne stosunki związane z suchością pochwy i przyjmowanie niektórych leków to najczęstsze przyczyny somatyczne. Wśród psychologicznych wyróżnić zaś można wcześniejsze traumatyczne doświadczenia seksualne, które manifestują się lękiem przed erotycznymi zbliżeniami. A także przewlekły stres, ogólne zmęczenie, czy nieporozumienia i kłótnie w związku.

Wszystkich problemów nie można oczywiście rozwiązać suplementami. Czasem konieczna okazać może się indywidualna wizyta u psychologa albo seksuologa lub terapia dla par. Wizyta u lekarza innej specjalności może natomiast rozwiązać somatyczne przyczyny spadku libido. Jednak bezpieczne suplementy diety doskonale uzupełnić mogą tradycyjne leczenie. Dostępne na stronie https://redarena.pl/srodki-na-potencje-dla-kobiet preparaty to bezpieczne, przebadane produkty, które pozwolą na nowo cieszyć się seksem. Lubrykanty i żele poprawią wilgotność narządów płciowych i ułatwią stosunek. Zaś tabletki uzupełnią niedoboru organizmu, zwiększa witalność i pomogą walczyć ze zmęczeniem, dodając jednocześnie wigoru podczas erotycznych igraszek.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*