Bez kategorii

Co spakować w podróż z dzieckiem?

Co spakować w podróż z dzieckiem?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Na udaną wycieczkę z dzieckiem składa się wiele czynników. Dużo zależy od tego, jak nasze maleństwo znosi jazdę samochodem, pociągiem lub latanie. Jeśli zdecydujemy się na zabranie dziecka ze sobą lub po prostu nie mamy innego wyjścia, musimy dobrze się przygotować. Zachowanie zdrowego rozsądku jest najważniejsze, jeśli nie będziemy podejmować pochopnych decyzji, wszystko może pójść całkiem gładko. 

Co będzie szczególnie przydatne?

Podstawą są oczywiście ubranka, pampersy, wilgotne chusteczki i wszystko to co potrzebne na co dzień, niezależnie od miejsca. W samochodzie musimy mieć stosowny fotelik, koniecznie trzeba zabrać ze sobą też wózek. Jeśli będziemy lecieć samolotem, musimy upewnić się wcześniej, że linie lotnicze pozwalają na jego bezpłatne przewiezienie. Jeśli planujemy zwiedzać i sporo chodzić, musimy też zaopatrzyć się w nosidełko. Bardzo wygodnym rozwiązaniem w takie sytuacji będzie model na paskach, przypominający nieco plecak.

Jeśli planujemy noclegi w hotelu, a nie chcemy musieć szukać pokoju przystosowanego do dzieci, możemy zaopatrzyć się też w łóżeczko turystyczne. Takie składane rozwiązanie jest bardzo lekkie i kompaktowe, a jednocześnie może posłużyć jako przewijak dla niemowląt. Przy dłuższej jeździe samochodem z kilkuletnią pociechą dobrym pomysłem będzie też zakupienie stoliczka podróżnego do fotelika, dzięki któremu dziecko będzie mogło bawić się w trakcie podróży. Z pomocą w znalezieniu takich akcesoriów przychodzą strony takie jak sklep Niecodzienne Gadżety. W ofercie tego rodzaju miejsc znajdziemy większość wymienionych tutaj, przydatnych w podróży z dzieckiem drobiazgów. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*