Life & Style

Etui na telefon dla sportowców

Etui na telefon dla sportowców
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Używanie telefonu na co dzień już wiąże się z potencjalnym ryzykiem jego uszkodzenia, jednak korzystanie z jego możliwości podczas aktywności fizycznych zagrożenie to podwójnie zwiększa. Dlatego też dobrze jest wiedzieć, jakie formy ochrony będą najbardziej odpowiednie podczas ruchu, a jakie najmniej. Coraz więcej producentów etui tworzy produkty dedykowane sportowcom, co zwiększa konkurencyjność i ilość ofert w tej grupie.

Jakie etui na telefon dla sportowców?

Aktualnie jednym z największych trendów w dziale etui na telefon dla sportowców są te posiadające dodatkowy pasek. Pasek ten pozwala na zawiązanie etui wraz z telefonem w środku wokół ramienia, co zdecydowanie ułatwia jazdę na rowerze czy bieganie. Istotne jest jednak to, aby etui było perfekcyjnie dopasowane do wielkości naszego smartphona – zapobiegnie to jego przemieszczaniu i poruszaniu się podczas aktywności fizycznej. Inną opcją mogą być pasy do biegania, które przewiązujemy sobie na biodrach. Posiadają one z przodu etui na urządzenie, jednak w przypadku większych telefonów okazać się mogą po prostu mało komfortowe.

Etui dla sportowców na ramię dostępne są w wielu wariantach

kolorystycznych. Przy zakupie warto też zwrócić uwagę, czy ich wewnętrzna strona pokryta jest antypoślizgowym materiałem – jego obecność zablokuje możliwość ruszania się etui podczas wysiłku. Jedną z lepszych ofert na rynku zaprezentować może etui gionee – produkty do tej marki telefonów posiadają różnego rodzaju pokrowce. W dodatku, większość z nich cechuje się wodoodpornością. Można je sprawdzić na https://funnycase.pl/produkty/15-motorola.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*