Wszystko wokół domu

Gdzie przechowywać ubrania i akcesoria, które nie mieszczą się w szafie?

Gdzie przechowywać ubrania i akcesoria, które nie mieszczą się w szafie?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kupując nowe akcesoria i ubrania, chcemy aby służyły nam jak najdłużej. Z drugiej strony potrzebujemy też mieć do nich szybki dostęp. Ponadto sporo osób po prostu nie lubi prasować, a więc chce trzymać bluzki, sukienki czy eleganckie spodnie w taki sposób, aby nie trzeba było ich odświeżać przed ubraniem. Gdzie warto trzymać elementy garderoby, których używamy na co dzień? Co zrobić z sezonowymi przedmiotami?

Brak miejsca w szafie – co robić?

Najprostszą odpowiedzią byłoby: zrobić porządek, aby mieć mniej ubrań. Jednakże nie zawsze się tak da. Można mieć po prostu bardzo małą szafę, która mieści tylko produkty na jedną porę roku. Warto też pamiętać, że nie wszystkie przedmioty potrzebują rozwieszenia. Chyba nikt nie wyobraża sobie wieszania skarpet na wieszakach, a mimo to przecież trzeba gdzieś je schować, ale tak, aby wciąż były pod ręką. Najlepszym meblem, do przechowywania drobnych ubrań lub przedmiotów, po które sięgamy rzadziej, będzie komoda. Wiele różnych modeli, można znaleźć tutaj: https://www.wmrowisku.pl/Komody-c85.

Nowoczesne, retro, kolorowe, a może w stylu loft? Wybór wśród tych mebli jest naprawdę ogromny, a więc łatwo będzie je dopasować stylem do już posiadanego umeblowania. A co można schować do komody? Bieliznę, pościel na zmianę, koszulki, spodnie, ale też biżuterię. Wystarczy dokupić separatory do szuflad lub specjalne pojemniki, w których będzie można poukładać drobne akcesoria ozdobne. Dzięki temu wystarczy tylko otworzyć szufladę i już można przebierać w dodatkach, które ubierzemy razem ze strojem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*