Wszystko wokół domu

Gdzie usytuować lampy w salonie?

Gdzie usytuować lampy w salonie?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Różnorodny asortyment, który dedykowany jest dla wyposażenia wnętrz zachęca do unowocześniania pomieszczeń. Można wybrać takie produkty, które zapewnią efektowny wygląd oraz wygodne użytkowanie każdego dnia. W oryginalny sposób można zaprojektować salon, ale także pokój młodzieżowy czy kuchnię. Wystarczy jedynie wybrać odpowiednie opcje aranżacyjne, spójne z oczekiwaniami użytkowników. 

Pomysłowe oświetlenie wewnętrzne

Ważnym elementem wyposażenia są wyroby oświetleniowe. W salonie można wykorzystać oświetlenie ścienne oraz sufitowe, które wydaje się być najbardziej uniwersalne. W efektownych projektach warto się pokusić również o lampy stojące, które wyeksponują walory aranżacji. Ciekawym rozwiązaniem jest usytuowanie nowatorskiej oprawy LED w otoczeniu zabudowy kominkowej lub w strefie jadalnianej. Takie oświetlenie coraz częściej wykorzystywane jest ze względu na energooszczędność, a przy tym na niebanalny design. 

W salonie doskonale sprawdzają się nowoczesne lampy wiszące, które dostępne są w różnych kolorach i formach. Dla eleganckich pomieszczeń idealnym wyborem mogą być nowatorskie żyrandole kryształowe, które podkreślają wyjątkowy charakter wnętrza. Bardzo ciekawie wyglądają też lampy sufitowe ze stylowymi kloszami i dekoracyjnymi abażurkami – takie rozwiązania rewelacyjnie wyglądają w aranżacjach nawiązujących do stylu glamour. Z kolei w salonie industrialnym można zastosować żarówki w designerskiej oprawie oraz modne projekty oświetleniowe w geometrycznych kształtach.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*