Life & Style

Impreza integracyjna – jakie atrakcje zaplanować?

Impreza integracyjna – jakie atrakcje zaplanować?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Impreza integracyjna w firmie to specyficzny rodzaj poznawania się. By integracja przebiegała pozytywnie, same rozmowy nie wystarczą. Oczywiście, jedzenie oraz napoje, które poda się podczas przyjęcia są ważne dla ogólnej atmosfery, jednak zadaniem organizatorów jest zapewnienie tak zwanej dodanej wartości. To ona zadecyduje o tym, czy pracownicy będą wspominać zabawę przez długie lata.

Jak urozmaicić integrację?

Wiele firm w celu zapewnienia odpowiednich atrakcji stara się wynająć osoby, które specjalizują się w zabawianiu gości. Wodzireje to znany z wesela sposób na to, by rozkręcić każdą imprezę. Oprócz dobrej muzyki i śmiesznych żartów przydadzą się jednak także inne zabawy jak na przykład speedstacking. Na czym on polega?

To bardzo szybkie układanie kubków, w którym specjalizują się zawodowcy. Jest to rodzaj sportu, w którym również i Polacy odnoszą sukcesy. Zaproszenie takiej osoby na firmowe spotkanie (oczywiście za odpowiednią opłatą) z pewnością urozmaici imprezę, szczególnie, jeśli do gry włączą się tez nasi pracownicy. Sprawdzenie się w szybkim układaniu kubków da sporo frajdy i śmiechu naszej załodze.

Szybkie ruchy to także kostka rubika sklep, który sprzedaje te akcesoria możemy w niedrogi sposób urozmaicić firmową integrację. Wystarczy zakupić kilka takich gadżetów i ustawić je na stołach. Gdy goście będą mieli ochotę, sami sprawdzą się w tym, kto najszybciej potrafi ułożyć kostkę. Kto wie, może wśród naszych podwładnych ujawni się prawdziwy talent w tej dyscyplinie sportu?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*