Wszystko wokół domu

Inteligentna toaleta – co to takiego?

Inteligentna toaleta – co to takiego?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Od kilku lat dużą popularnością cieszą się rozmaite nowoczesne urządzenia, które doskonale dopasowują się do indywidualnych potrzeb użytkowników. Przykładem jest choćby inteligentna toaleta charakteryzująca się zwiększoną funkcjonalnością oraz automatyczną obsługą (dzięki czujnikom). Na jej zakup decydują się przede wszystkim osoby ceniące sobie oszczędność czasu, a także wysoki komfort. W szczególności warto zainteresować się modelem stanowiącym połączenie zwykłej muszli klozetowej z bidetem.

Najbardziej pożądane funkcje

Większość dostępnych na rynku toalet inteligentnych posiada funkcję podmywania części intymnych ciała, dzięki czemu odchodzi konieczność montażu w łazience bidetu. W konstrukcji znajdują się przeważnie dwa natryski – przedni (przeznaczony stricte dla kobiet) oraz tylny. Drugie niezwykle istotne udogodnienie to miarowe rozprowadzanie wody po całej muszli, co skutkuje wyższym poziomem czystości. Ułatwieniem dla użytkownika jest ponadto możliwość precyzyjnej regulacji temperatury wody oraz natężenia strumienia natrysku.

Inne wartościowe funkcje to:

– suszenie – lekki podmuch powietrza delikatnie osusza tylną część ciała po skorzystaniu z toalety

– regulacja umiejscowienia dyszy myjącej

– wbudowana lampka nocna 

– czytelny wyświetlacz LED (pokazuje wykonywaną aktualnie operację)

– w pełni automatyczne płukanie zaworu

Dodatkowo zaleca się zakup specjalnego systemu ochrony higienicznej w postaci nakładki antywirusowej oraz antybakteryjnej. Można ją zamówić na https://cleanfuture.pl/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*