Technika

Interaktywne telebimy kluczem do pozyskania grona klientów

Interaktywne telebimy kluczem do pozyskania grona klientów
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Interaktywność sama w sobie jest wartością, o którą warto zabiegać, aby zdobyć uwagę klienta. Wyniki badań wykazują, że statyczne reklamy w przestrzeni miejskiej i publicznej przyciągają coraz mniej uwagi, co w rezultacie powoduje, że firmy chcące reklamować swoje produkty lub usługi, poszukują rozwiązań, które natychmiastowo zwrócą uwagę klienta, jak i przełożą się również na większe zyski ze sprzedaży. Jednym z takim rozwiązań są telebimy interaktywne, pozwalające wyświetlać dowolną treść o dowolnej porze, a także dostosowywać ją na potrzeby konkretnych wydarzeń i okazji.

Udział nowoczesnej technologii w reklamie

Telebimy LED nie służą jedynie do wyświetlania prostych komunikatów czy informacji. Stały się nieodzowną częścią każdego większego wydarzenia i eventu, gdyż ekrany LED i telebimy o wysokiej rozdzielczości potrafią wyświetlać krystalicznie czysty obraz w każdym miejscu i sytuacji. Za pomocą systemu Digital Signage kontrolowanie działań na ekranach jest wyjątkowo proste, gdyż wystarczy tylko jeden komputer i połączenie z internetem, co pozwala również zredukować koszta przeznaczone na reklamę.

Szybkość, wygoda oraz atrakcyjność dla oka widza są największymi plusami tego rozwiązania. Kolejnym argumentem za jest uniwersalność zastosowania tej technologii, umożliwiając swobodne działanie ekranów  zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, przyciągając uwagę i pieszych, przechadzających się po mieście, a także osób kupujących w galerii. 

Pod tym względem nieocenioną pracę i wykonanie swoich projektów dba firma TDC Polska. O opisach i specyfikacji oferowanych przez markę produktów można przeczytać m.in. na stronie http://tdcpolska.pl/ekrany-led-telebimy. By przekonać się o rezultatach, jakie płyną z wykorzystania ekranów, warto spojrzeć na realizację wykonaną dla stacji metra w Dusseldorfie, gdzie nowoczesny ekran LED umila pasażerom czas oczekiwania, pełniąc równocześnie funkcje reklamowe. Innym wartym odnotowania miejscem jest Hala Arena Kraków. Tam firma TDC Polska stworzyła pełną sieć ekranów sportowych, pozwalających wyświetlać wyniki, filmy i informacje, związane z aktualnymi wydarzeniami.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*