Trudno znaleźć kobietę, która nie miałaby kompleksów. Słabością mogą być nadmierne kilogramy, zniszczone włosy, niski wzrost, czy niedoskonała cera. Czasem to rzeczy, na które nie ma się wpływu – istotne więc, by postrzegać piękno subiektywnie i dbać przede wszystkim o własne samopoczucie. Kobietom zmagającym się z kompleksami podpowiadamy, jak czuć się dobrze ze swoim ciałem.

Zmień coś w swoim wyglądzie

Od lat nosisz tą samą fryzurę, bo czujesz się w niej swobodnie? Spróbuj poeksperymentować, bo być może w Twoim wypadku to rutyna nie pozwala Ci poczuć się dobrze. Nie musisz stawiać na radykalne cięcie, czy zmianę koloru włosów. Wypróbuj nowe upięcie, zrób grzywkę, albo przedziałek. Dodaj też makijaż – podkreśl oczy delikatną kreską i maskarą, nałóż korektor pod zmęczone powieki i rozświetl usta błyszczykiem. Pamiętaj, że najpiękniej wyglądasz, gdy jesteś pewna siebie i dobrze czujesz się w swojej skórze!

Bielizna dodaje pewności siebie?

Samopoczucie poprawi Ci także seksowna bielizna. Możesz ją zakładać do pracy lub na zakupy – tylko Ty będziesz wiedzieć, co znajduje się pod ubraniem. Zainspiruj się kompletami z butików i wybierz coś, na co normalnie byś się nie odważyła. Jeśli obawiasz się wizyty w stacjonarnym sklepie, wybierz bieliznę ze sklepu internetowego. Między innymi w Passionne znajdziesz seksowne biustonosze, majtki i pończochy. Spróbuj założyć je na siebie i spojrzeć w lustro – gwarantujemy, że zaskoczy Cię kobiecy wygląd, a samoocena podskoczy o kilka poziomów do góry!