Life & Style

Jak czuć się piękną każdego dnia?

Jak czuć się piękną każdego dnia?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Trudno znaleźć kobietę, która nie miałaby kompleksów. Słabością mogą być nadmierne kilogramy, zniszczone włosy, niski wzrost, czy niedoskonała cera. Czasem to rzeczy, na które nie ma się wpływu – istotne więc, by postrzegać piękno subiektywnie i dbać przede wszystkim o własne samopoczucie. Kobietom zmagającym się z kompleksami podpowiadamy, jak czuć się dobrze ze swoim ciałem.

Zmień coś w swoim wyglądzie

Od lat nosisz tą samą fryzurę, bo czujesz się w niej swobodnie? Spróbuj poeksperymentować, bo być może w Twoim wypadku to rutyna nie pozwala Ci poczuć się dobrze. Nie musisz stawiać na radykalne cięcie, czy zmianę koloru włosów. Wypróbuj nowe upięcie, zrób grzywkę, albo przedziałek. Dodaj też makijaż – podkreśl oczy delikatną kreską i maskarą, nałóż korektor pod zmęczone powieki i rozświetl usta błyszczykiem. Pamiętaj, że najpiękniej wyglądasz, gdy jesteś pewna siebie i dobrze czujesz się w swojej skórze!

Bielizna dodaje pewności siebie?

Samopoczucie poprawi Ci także seksowna bielizna. Możesz ją zakładać do pracy lub na zakupy – tylko Ty będziesz wiedzieć, co znajduje się pod ubraniem. Zainspiruj się kompletami z butików i wybierz coś, na co normalnie byś się nie odważyła. Jeśli obawiasz się wizyty w stacjonarnym sklepie, wybierz bieliznę ze sklepu internetowego. Między innymi w Passionne znajdziesz seksowne biustonosze, majtki i pończochy. Spróbuj założyć je na siebie i spojrzeć w lustro – gwarantujemy, że zaskoczy Cię kobiecy wygląd, a samoocena podskoczy o kilka poziomów do góry!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*