Life & Style

Jak optycznie powiększyć biust?

Jak optycznie powiększyć biust?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wśród kobiet wiele jest takich, które mają spore kompleksy z powodu posiadania niewielkiego biustu. Bardzo często szukają one skutecznego sposobu na jego optyczne powiększenie, a tym samym zwiększenie swojej atrakcyjności w oczach innych ludzi. Najprostszym rozwiązaniem jest w tym przypadku noszenie specjalnego stanika push-up wypychającego piersi do góry i modelującego je w pożądany kształt. Mnóstwo interesujących modeli jest dostępnych na https://hollystyle.pl/category/biustonosze-push-up.

Dobieranie właściwych ubrań to podstawa

Wspomniany we wstępie biustonosz typu push-up jest w stanie wizualnie powiększyć piersi nawet o trzy rozmiary. Bazuje on na stosunkowo sztywnej konstrukcji i posiada miękkie gąbki wbudowane w miseczki. Równie skuteczny jest model bardotka pozbawiony ramiączek i model samonośny z obniżonym mostkiem. Wszystkie wymienione staniki świetnie prezentują się pod bluzkami oraz sukienkami z głębokim dekoltem.

Zalecanym rozwiązaniem jest ponadto noszenie ubrań z falbanami, koronkami i marszczeniami zlokalizowanymi w okolicach piersi, ponieważ wymienione akcenty pozwalają skupić uwagę obserwatorów na biuście, a na dodatek wyraźnie dodają mu objętości. Oprócz tego warto z pewnością mieć w szafie następujące elementy garderoby: koszule i szmizjerki z małymi kieszonkami na przedniej stronie, wzorzyste sukienki ozdobione motywami kwiatowymi oraz poziomymi paskami, golfy i półgolfy przylegające do ciała, bolerka i etole kończące się na linii biustu i dwurzędowe marynarki. Nie są natomiast wskazane wąskie bluzki, gdyż mają tendencję do nadmiernego spłaszczania piersi.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*