Life & Style

Pięć popularnych marek oferujących perfumy

Pięć popularnych marek oferujących perfumy
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Grudzień i styczeń obfitują w okazje do robienia prezentów i cieszenia się nimi. Jednymi z najbardziej pożądanych upominków są perfumy. Lubimy je dawać i otrzymywać. Spośród wielu topowych marek, które gwarantują ci produkty wysokiej jakości, warto wspomnieć o kilku.

Owocowo lub kwiatowo

Takie zapachy świetnie sprawdzą się latem, ale kuszą również zimą. Przypominają o słońcu, radości i wakacjach. Marka, która się kojarzy z tą linią zapachową, to przede wszystkim Guerlain. Znajdziemy tu cytrusy, maliny czy wiśnie. Próbki tych perfum możemy dostać na przykład tutaj: https://neness.pl/perfumy/guerlain.
Nieco cięższe owocowe zapachy oferuje Armani. Tutaj spotykamy bergamotkę, cytrynę i czarną porzeczkę. Cytrusy posiada również kultowy Chanel.

Miłośniczki kwiatów też mają w czym wybierać. O wiośnie przypomną nam fiołki i konwalie. W zimowy klimat wpiszą się orchidee i frezje. Wariacji jest całe mnóstwo. Kwiatowo-szyprowe oraz orientalne nuty znajdziesz u Chloé, których produkty można znaleźć na https://neness.pl/perfumy/chloe.
Armani zaoferuje ci piwonię a Yves Saint Laurent różę. Jeżeli kochasz puder Météorites od Guerlain, to na pewno spodobają ci się perfumy nawiązujące do niego. Oczywiście również od Guerlain!

Słodko mi

Święta to świetny powód do wypróbowania słodkich perfum. Wanilią kusi Armani. Ciastka makaroniki i lukrecję znajdziesz u Guerlain, a praliny u Lancome. W grudniu pieczemy pierniczki i korzystamy z przypraw. W klimat pomoże ci wczuć się Yves Saint Laurent. Chanel otoczy piżmem jak ciepłym kocem. Poszukaj perfum z nutami anyżu, cynamonu i goździków.
Wszystkie wymienione marki są dostępne zarówno w sklepach stacjonarnych jak i on-line. Jeżeli wiesz już, który zapach wyraża ciebie, ruszaj na zakupy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*