Life & Style

Biżuteria dla mężczyzny – co wybrać?

Biżuteria dla mężczyzny – co wybrać?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Biżuteria jest jednym z najważniejszych akcesoriów, które odzwierciedlają styl i osobowość jej właściciela. Biżuteria może być prostym, minimalistycznym lub ekstrawaganckim oświadczeniem. Istnieją jednak pewne rodzaje biżuterii, które są bardziej popularne wśród mężczyzn niż kobiet. Wszystkie te rzeczy zakupisz w sklep z biżuterią online.

Obrączki

Obrączki męskie najczęściej wykonane są ze srebra lub złota, rzadziej – z platyny lub tytanu. Istnieją również tytanowe obrączki dla mężczyzn o matowym wykończeniu, które wygląda jak tytanowy onyks. Taki pierścień będzie wyglądał bardzo męsko i elegancko zarazem. Jeśli chcesz, aby Twój mężczyzna nosił na co dzień drogi element biżuterii, to wybierz tytanowe obrączki dla mężczyzn z czarnymi diamentami lub innymi kamieniami szlachetnymi.

Sygnety

Sygnet jest bardzo tradycyjnym elementem biżuterii, który był noszony przez mężczyzn od wieków. Zazwyczaj jest wykonany ze złota lub srebra, a z przodu ma jeden lub więcej kamieni szlachetnych. Sygnet jest używany do stemplowania pieczęci woskowych na dokumentach, a kamień w nim będzie zwykle wyrzeźbiony w imponujący kształt do tego celu.

Łańcuszki

Łańcuchy są doskonałym sposobem dla mężczyzn do noszenia biżuterii. Są one dostępne w wielu różnych stylach i materiałach, więc nie powinieneś mieć problemów ze znalezieniem takiego, który pasuje do stylu twojego mężczyzny. Złoty łańcuch jest eleganckim wyborem i sprawi, że będzie wyglądał bardzo klasycznie, podczas gdy łańcuch ze stali nierdzewnej jest bardziej nowoczesny i swobodny.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*