Wszystko wokół domu

Jak udekorować dom sztucznymi kwiatami?

Jak udekorować dom sztucznymi kwiatami?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kwiaty są piękne i sprawdzają się w każdym wnętrzu, niezależnie od stylu. Niestety, żywe, cięte rośliny, które wsadzamy do wazonów, nie wytrzymują zbyt długo, a ich cena odstrasza. Chcąc stworzyć efektowną, rozłożystą kompozycję z róż, lilii lub chryzantem, musimy liczyć się z kosztem sięgającym nawet kilkuset złotych, co dla większości miłośników tego typu ozdób jest nie do przyjęcia. Na szczęście możemy co celów dekoracyjnych wykorzystać sztuczne kwiaty, które naprawdę świetnie się prezentują. Np. pod adresem: https://adkor-kwiaty.pl/ kupimy bardzo realistycznie wyglądające egzemplarze, wspaniale zdające egzamin we wnętrzach mieszkalnych, hotelowych lub biurowych.

Dekoracje ze sztucznych kwiatów

Aby sztuczne kwiaty wyglądały jak prawdziwe, powinniśmy używać do układania kompozycji nie przezroczystych wazonów oraz naczyń ukrywających gąbkę florystyczną. Podłoże w postaci wspomnianej gąbki będzie stanowiło stabilną podstawę dla misternego dzieła. Pamiętajmy jednak, by nie namaczać jej tak jak w przypadku żywych roślin, unikniemy w ten sposób namnażania się pleśni.

Do układania sztucznych bukietów i stroików używajmy różnych kwiatów, będzie to wyglądało bardziej autentycznie. W sklepach dostępne są także dodatkowo udekorowane plastikowe gałązki miechunki, czosnku bądź winogron. Takie wersje obsypane białym lub srebrzystym pyłem sprawdzą się szczególnie dobrze w kompozycjach zimowych oraz świątecznych. Na co dzień wybierajmy bardziej stonowane kwiaty, dopasowane kolorem do aranżacji wnętrza.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*