Life & Style

Jakie atrakcje mogą jeszcze bardziej wzbogacić wrażenia z wesela?

Jakie atrakcje mogą jeszcze bardziej wzbogacić wrażenia z wesela?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Miesiące przygotowań, mnóstwo pieniędzy, piękne dekoracje i wspaniałe kreacje, a to wszystko po to, by dzień ślubu zapamiętać na zawsze. Jednak gdy ceremonia się zakończy i goście weselni zasiądą przy stołach, nie wystarczą dobre chęci do rozkręcenia zabawy. Przede wszystkim powinniśmy zadbać o dobrego DJ-a lub zespół, który wyczuje preferencje weselników. Świetna muzyka poprawi i rozluźni nieco spiętą, oficjalną atmosferę, ale chcąc, by nasza impreza była niepowtarzalna, musimy pomyśleć nad dodatkowymi atrakcjami.

Weselne rozrywki

Doskonałym pomysłem na atrakcję w czasie wesela jest połączenie kwestii praktycznych z widowiskowymi. Ciężko jest zorganizować tego typu imprezę bez alkoholu. Goście oczekują, że w czasie przyjęcia będą mogli skosztować kilku dobrych napojów wyskokowych, dlatego w tym przypadku idealnie sprawdzi się profesjonalny pokaz barmański. Na poszczególnej stronie internetowej https://ontherocksbar.pl znajdziemy specjalistów z dziedziny widowiskowego mieszania drinków. Mogą oni serwować barwne mikstury przez całe wesele, aczkolwiek ciekawszą opcją jest pokaz żonglerki shakerami, który na każdym gościu zrobi ogromne wrażenie. Pamiętajmy jednak, że nie wszyscy weselnicy piją alkohol, dlatego przydadzą się również atrakcje dla abstynentów, kierowców oraz dzieci. W tej roli sprawdzą się stanowiska z lodami tajskimi, fontanny czekolady lub słodkie kąciki wypełnione efektownymi łakociami. 

Magiczna moc ognia

W naszej kulturze przyjęło się, że niesamowicie ważnym okazjom mogą towarzyszyć fajerwerki. Takie przedstawienie błyskających, kolorowych światełek będzie wspaniałym ukoronowaniem wesela. Jeśli jednak nie jesteśmy zwolennikami petard, postawmy na spokojniejsze zimne ognie. Sesja zdjęciowa z udziałem takiego gadżetu w rękach gości to wspaniała, oryginalna pamiątką. Do weselnej tematyki nawiązują również bardzo symboliczne i romantyczne lampiony miłości. Wypuszczenie dużej ilości takich latających latarni będzie idealną atrakcją. Organizując tego typu rozrywki, musimy pamiętać o załatwieniu odpowiednich pozwoleń od lokalnych władz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*