Life & Style

Kępki rzęs, rzęsy na pasku a przedłużanie rzęs – porównanie

Kępki rzęs, rzęsy na pasku a przedłużanie rzęs – porównanie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Piękne, zdrowe rzęsy, które podkreślają spojrzenie, są marzeniem każdej kobiety. Niestety, nie zawsze natura hojnie nas obdarza, dlatego wiele kobiet decyduje się na zabiegi mające na celu zwiększenie gęstości rzęs oraz ich wydłużenie. Warto porównać dostępne metody, by dobrać odpowiednią dla siebie.

Kępki rzęs

Kępki rzęs to niewielkie grupki włosków, które można wykorzystywać do zagęszczania naturalnych rzęs. Wyglądają bardzo naturalnie, a do tego można dobrać ich gęstość oraz grubość pod względem naturalnej linii rzęs. Zakładanie kępek wymaga nieco doświadczenia, jednak po kilku próbach okazuje się, że nie jest to bardzo trudnym zadaniem. Kępki mają ten plus, że nawet jeśli się odkleją, nie spowodują powstania śmiesznego efektu i może pozostać to niezauważone. Ich aplikacja wymaga jednak nieco więcej czasu niż klejenie ich na pasku.

Ofertę kępek rzęs dobrej jakości można znaleźć pod linkiem: https://noblelashes.pl/rzesy-na-pasku-oraz-kepkic597771.

Rzęsy na pasku

Rzęsy na pasku są dedykowane dla osób, które chcą uzyskać efekt mocnego zagęszczenia lub przedłużenia rzęs – idealny na imprezę. Rzęsy na pasku wyglądają efektownie i podkreślają spojrzenie, dlatego na ogół nie stosuje się ich na co dzień. Aplikacja rzęs jest łatwiejsza niż w przypadku kępek, jednak jeśli rzęsy się odkleją, efekt nie pozostanie niezauważony. Rzęsy na pasku tworzą równomierny efekt, który jest widoczny na całej długości powieki, a nie tylko punktowo jak w przypadku kępek.

Przedłużanie rzęs

Jeszcze inną metodą na zniewalające spojrzenie jest przedłużanie rzęs, które wykonuje się u kosmetyczki. Przedłużane włoski doklejane są do naturalnych, a efekt utrzymuje się nawet do 1,5 miesiąca. Minusem jest to, że ta metoda obciąża rzęsy i przyczynia się do szybszego wypadania włosków.

Alternatywą dla osób obawiających się tego typu zabiegów jest henna brwi i rzęs, która odpowiednio wykonana może optycznie zagęścić rzęsy – https://noblelashes.pl/c/20/henna-brwi-i-rzes.html.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*