Life & Style

Najlepsze gadżety dla telefonów marki Samsung

Najlepsze gadżety dla telefonów marki Samsung
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli pracujemy na smartfonie Samsung Galaxy 10, na pewno zainteresuje nas możliwość rozwinięcia jego możliwości, a także zwiększenia naszej wygody podczas korzystania z niego. Posłużą do tego liczne akcesoria, które Samsung oferuje swoim klientom, a pośród nich można znaleźć rzeczy naprawdę interesujące, dzięki którym takie codzienne czynności, jak np. ładowanie telefonu, staną się dużo prostsze i szybsze. Najlepszymi z tych akcesoriów postanowiliśmy się podzielić.

Co może ułatwić nam życie?

Na pewno warto zadbać o bezpieczeństwo naszego smartfona, a nic nie zrobi tego lepiej niż pokrowiec na telefon. Mało kto jednak wie, że dzisiejsze pokrowce to nie tylko tradycyjna ochrona przed upadkiem, ale w pełni funkcjonalne urządzenia. Niektóre z nich udostępniają nawet możliwość korzystania z telefonu, gdy pokrowiec jest zamknięty – wszystko dzięki wbudowanemu wyświetlaczowi LED na górnej klapce. Teraz będziemy mogli sprawdzić każde powiadomienie bez konieczności każdorazowego otwierania pokrowca.

Ale to nie wszystko z dostępnych ułatwień. Wracając do wspomnianego już ładowania, możemy zaopatrzyć się w bezprzewodową stację ładującą do naszego smartfona. Jej działanie jest bardzo proste – podłączamy ją do prądu i stawiamy gdzie nam pasuje, na szafce nocnej lub na biurku, a ona za pomocą Fast Wireless Charging bezprzewodowo naładuje nasz telefon za każdym razem, gdy go na niej położymy. Nie trzeba mówić, jaka to wygoda w porównaniu do każdorazowego przymusu odnalezienia kabla. Możemy również kupić powerbank w tym samym stylu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*