Technika

Okleiny drewnopodobne – gdzie sprawdzą się najlepiej?

Okleiny drewnopodobne – gdzie sprawdzą się najlepiej?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Forniry drewniane to cienkie arkusze prawdziwego drewna, które mogą być stosowane na różnych powierzchniach. Fornir jest doskonałym wyborem na szafki, wyspy kuchenne, blaty i inne stałe elementy wyposażenia, ponieważ jest trwały i łatwy do czyszczenia. Stosowanie oklein drewnianych stało się w ostatnich latach coraz bardziej popularne, a coraz większa liczba projektantów wnętrz wykorzystuje je do osiągnięcia idealnego wyglądu.

Gdzie fornir sprawdza się najlepiej?

Fornir najlepiej nadaje się do przedmiotów, które będą narażone na działanie wilgoci lub wody, takich jak szafki kuchenne i szafki łazienkowe. Jest on bardziej trwały niż farba lub bejca i nie będzie się łuszczył ani odpryskiwał w miarę upływu czasu, gdy będzie narażony na działanie wilgoci. Dzięki temu idealnie nadaje się na blaty w kuchniach i łazienkach, gdzie regularnie dochodzi do rozpryskiwania wody.

Kuchnie

Okleina drewniana jest idealna do kuchni, ponieważ są odporne na uszkodzenia spowodowane przez wodę i ciepło urządzeń kuchennych. Słoje drewna są również bardzo atrakcyjne, więc łatwo dopasować szafki do reszty pomieszczenia. Okleina może być nałożona na istniejące szafki lub nowe, aby nadać im świeży wygląd.

Łazienki

Okleiny drewniane są również świetne do łazienek, ponieważ są odporne na wilgoć. Oznacza to, że nie musisz się martwić, że na drzwiach lub szufladach Twojej szafki pojawi się pleśń. Jest to szczególnie ważne, ponieważ łazienki często są wilgotne. Okleina drewniana zachowa piękny wygląd przez długie lata.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*