Life & Style

Oswajanie mody z puszystością

Oswajanie mody z puszystością
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Już od kilku sezonów można zauważyć pewną pozytywną tendencję. Na wybiegach coraz częściej pojawiają się panie z nadprogramowymi kilogramami. W ten sposób publika oswajana jest ze zmieniającymi się kanonami piękna, a jednocześnie modelki plus size są doskonałym przykładem na to, że krągłe kształty mogą być niesamowicie seksowne. Promowanie mody plus size jest doskonałą wiadomością dla pań z dodatkowymi kilogramami, ponieważ dzięki temu w sklepach pojawia się więcej ubrań plus size!

Jakiego typu stroje reklamują modelki w rozmiarach plus size?

Obserwując wybiegi, po których kroczą modelki w większych niż przyjęte za standard rozmiarach, zauważyć można, że projektanci coraz częściej wychodzą takim paniom naprzeciw, podkreślając ich piękno oraz seksapil. To dlatego w sklepach coraz częściej można znaleźć klasyczne sukienki XXL na wesele, które zamiast maskować dodatkowe kilogramy, podkreślają atuty sylwetki. Tego typu sukienki mają przeróżne kroje, dzięki czemu z łatwością można dopasować je do konkretnej figury.

Jest to dowód na to, że sukienki plus size wcale nie muszą być nudne. Kolorowe i krzykliwe zdobienia często odciągają uwagę od dodatkowych kilogramów lub umieszczane są w strategicznych miejscach. Panie mają również do wyboru przeróżne długości. Zdecydować się można zarówno na fason przed kolano, jak i na długość do samej ziemi. Każdy z takich fasonów ma swoje zalety i pozwala na odpowiednie ukształtowanie sylwetki, w taki sposób, by podkreślić jedynie jej mocne strony.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*