Life & Style

Jak wybrać meble do wnętrz industrialnych?

Jak wybrać meble do wnętrz industrialnych?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jedną z najpopularniejszych, a zarazem najciekawszych aranżacji, które opanowały wnętrza, jest styl industrialny. Bardzo często łączy się jego elementy ze stylem eklektycznym, gdzie tak naprawdę wszystko jest dozwolone. Problematyczne może być znalezienie umeblowania, które będzie pasować do naszej koncepcji. Najczęściej meble w stylu industrialnym przeznaczone są do loftów, które mają duże i otwarte przestrzenie, a więc bez problemu można w nich zmieścić długie stoły loft, które nieraz mają i kilka metrów. Jednakże i osoby z mniejszą przestrzenią mogą wprowadzić ten styl do swojego domu.

Wnętrze z pomysłem

Szukając ciekawych mebli do wykończenia wnętrza, warto zajrzeć na https://www.artegaleriamebli.pl/207-konsole-i-toaletki-loft. Znaleźć można tu choćby konsole, które idealnie będą wyglądać w przedpokoju. A przecież zawsze liczy się pierwsze wrażenie, zatem warto zacząć od interesującego mebla wstawionego w tym pomieszczeniu. Stoliki i szafki to nie jedyne meble, które mogą być w tym stylu.

Najczęściej industrial kojarzy się z metalem i ciemnymi kolorami, ale kwintesencją tego stylu są też lampy. Choć oświetlenie to jeden z najważniejszych punktów aranżacji każdego pokoju, warto wybrać właśnie lampki w stylu industrialnym wykonane z drewna i metalu czy z kształtek przypominających rury. Do nich dopasować wystarczy żarówki tzw. Edison, które mają w sobie ozdobne żarniki. Wybierać można wśród żyrandoli, kinkietów, lamp stojących czy tych na biurko. W każdym pokoju można dodać element w tym stylu, aby zmienić całkowicie odbiór wnętrza.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*