Wszystko wokół domu

Pomysłowa aranżacja łazienki w nowoczesnym stylu

Pomysłowa aranżacja łazienki w nowoczesnym stylu
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Urządzanie łazienki będzie doskonałą zabawą, jeśli tylko podczas tego procesu będzie przyświecać nam sprecyzowana myśl przewodnia. Choć na ogół niewielkie, pomieszczenie to ma ogromny potencjał architektoniczny. Wbrew pozorom, fakt, że w każdej łazience muszą się znaleźć pewne punkty obowiązkowe, jak toaleta czy umywalka, działa na naszą korzyść. Dzięki temu możemy skupić się na wykończeniu oraz pozostałych elementach wyposażenia. Oto pomysły na wyjątkowe wnętrze w nowoczesnym stylu.

Nowy wymiar relaksu

Łazienka przez wielu kojarzona jest przede wszystkim z oazą spokoju i relaksu. Długie godziny z książką w kąpieli przy blasku świec to recepta na odprężenie po ciężkim dniu pracy. Wyjątkowo poczujemy się z pewnością w nowoczesnych wannach marki Roca. Nie zapomnijmy dodać do wody płynu o ulubionym zapachu, wybranego olejku czy kolorowej soli. Wokół wanny możemy zamontować punktowe światła i na czas kąpieli wyłączyć główne oświetlenie. W ten sposób zbudujemy przyjazną atmosferę nawet bez użycia świec. I na nie znajdzie się tu jednak miejsce, jeżeli tylko zapragniemy wzmocnić efekt i sprawić, by wypoczynek stał się ucztą dla zmysłów.

Jak ciepły, letni deszcz

Nie każdy jednak lubi się relaksować w wannie. Wielu z nas zamiast tego spędza długie chwile pod prysznicem. Dobrym rozwiązaniem dla nich będzie kabina prysznicowa Roca, która w łazience może pojawić się w miejsce wanny lub jednocześnie z nią, jeśli tylko przestrzeń na to pozwala. W nowoczesnym wnętrzu koniecznie musi znaleźć się też deszczownica. Dzięki niej poczujemy się, jakbyśmy byli w tropikalnej dżungli.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*