Wszystko wokół domu

Strefa wypoczynkowa w kawalerce – pomysły na aranżację

Strefa wypoczynkowa w kawalerce – pomysły na aranżację
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kawalerka to dla niektórych etap tylko przejściowy, a dla innych w zupełności wystarczające mieszkanie na całe życie, jednak niezależnie od tego, ile czasu planujemy mieszkać w tym niewielkim lokum, zawsze warto zadbać o odpowiednie miejsce do odpoczynku. Wygodna kanapa, na której wieczorami możemy zrelaksować się z książką czy przy ulubionym serialu, do tego dobre oświetlenie i podręczny stolik na filiżankę herbaty to coś, co zdecydowanie podnosi komfort mieszkania. Jak zaaranżować taką strefę, gdy mamy niewiele miejsca?

Małe mieszkanie – inspiracje na strefę relaksu

W małym mieszkaniu warto pamiętać o tym, że wszystkie sprzęty powinny mieć więcej niż jedną funkcję. Dlatego strefę wypoczynku zaaranżujmy tak, by łatwo móc ją przestawić lub zmienić jej przeznaczenie.  Na https://meblem4.pl/sofy-dwuosobowe,c363.html znajdziemy praktyczne sofy na jedną lub dwie osoby – mogą one służyć zarówno do oglądania telewizji, jak i jako miejsce do siedzenia dla gości, których zaprosiliśmy na kawę.

W strefie relaksu nie może też zabraknąć dodatkowej lampy. W tej roli sprawdzi się większa stojąca lampa do czytania bądź nawet lampka nocna, a dzięki takiemu rozwiązaniu łatwo i szybko stworzymy nastrój sprzyjający wyciszeniu i odprężeniu. Okolice sofy to też dobre miejsce na ustawienie stolika kawowego. Dobrze sprawdzą się modele na kółkach, które można przesuwać w dowolne miejsce bez wysiłku. Tak zaprojektowana strefa wypoczynkowa sprawi, że nawet w najmniejszej kawalerce będziemy mogli wygodnie usiąść i odpocząć po długim dniu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*