Life & Style

Przegląd szafy online – czy to możliwe?

Przegląd szafy online – czy to możliwe?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Obecnie wszystko załatwiamy za pośrednictwem internetu, a zakupy online to w zasadzie codzienność. Co z korzystaniem z porad stylistki? W końcu, to najlepszy sposób na to, żeby odmienić swój wygląd oraz zadbać o wizerunek. Całe szczęście, okazuje się, że nawet największa odległość od stylistki nie będzie problemem. Jak wygląda taka konsultacja online?

Odkryj swoją garderobę na nowo

Spotkanie na żywo ze stylistką nie zawsze jest możliwe, szczególnie jeśli mieszkasz w miejscowości znacznie oddalonej od wybranej specjalistki od mody. Nie oznacza to jednak, że nie możesz skorzystać z jej usług. Wiele stylistek oferuje obecnie możliwość kontaktu online, a wśród proponowanych rozwiązań jest też właśnie przegląd szafy. Co to takiego? Usługa ta polega na przejrzeniu zawartości Twojej garderoby, selekcji ubrań oraz przygotowaniu na ich bazie najlepszych stylizacji. Będą one dostosowane do Twoich upodobań, charakteru, rodzaju posiadanej sylwetki oraz urody, Stylizacje zostaną również dopasowane do obecnie panujących trendów. To świetna opcja dla osób, które chcą żyć ekologicznie oraz słowa „zero waste” nie są im obce. Stylistka pomoże odkryć Twoją garderobę na nowo, sprawiając że odzież nie będzie już bezosobowa. Taki przegląd szafy online oferuje m.in. https://nataliapenar.com.

Przygotuj się – zrób zdjęcia

Przegląd szafy przez Internet jest bardzo wygodny, ale wymaga z Twojej strony pewnego przygotowania. Niezbędne jest na początek wypełnienie specjalnego kwestionariusza, w którym opowiesz nieco o sobie, swoim stylu życia oraz upodobaniach. Do tego oczywiście należy dołączyć swoje zdjęcia, a stylistka przeprowadzi na tej podstawie szczegółową analizę. Sfotografować trzeba także zawartość swojej szafy, tak żeby każdy element był dobrze widoczny i odpowiednio opisany. Wybrana stylistka widząc Twoją odzież, oznaczy produkty, które nie będą na Tobie korzystnie wyglądały (można je następnie sprzedać), a wykorzystując pozostałe elementy, dobierze efektowne stylizacje codzienne, do pracy oraz na specjalne okazje. Taka porada może całkowicie odmienić Twój styl i postrzeganie mody. Warto z niej skorzystać przynajmniej raz w życiu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*