Life & Style

Smartfony jak nowe – jak utrzymać żywotność telefonu?

Smartfony jak nowe – jak utrzymać żywotność telefonu?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Smartfony są przez każdego z nas użytkowane bardzo intensywnie. Przez cały dzień spoczywają w naszej kieszeni, gdzie niejednokrotnie trzymamy też inne przedmioty, takie jak choćby klucze. Powoduje to, że obudowa może się bardzo łatwo porysować. Podczas częstego wyciągania i chowania telefonu dochodzi też aspekt upadków, które przy nieostrożnym obchodzeniu się z urządzeniem mogą przytrafić się zawsze. Dlatego też dobrze jest posiadać na smartfon odpowiednie etui, dzięki któremu urządzenie będzie chronione.

Etui czy pokrowiec?

Na rynku znajdziemy dwie opcje, jeżeli chodzi o możliwość ochrony smartfona. Pierwsze to zwyczajne etui, które najczęściej wykonane jest z gumy i chroni tył oraz boki smartfona. Dzięki niemu w razie upadku znacznie spada szansa na to, że urządzeniu stanie się coś złego. Dodatkowo klucze trzymane w kieszeni nie porysują wtedy obudowy. Warto jednak także mieć szkło hartowane, by chroniony był również ekran urządzenia. Inaczej wciąż może on ulec zarysowaniu lub rozbiciu.

Jeżeli natomiast zależy nam na pełnej ochronie, powinniśmy zaopatrzyć się w pełny, otwierany pokrowiec. Nieco mniejszą wygodą może być fakt, że za każdym razem chcąc skorzystać z ekranu będziemy musieli pokrowiec otworzyć, jednak z drugiej strony, urządzenie będzie najlepiej chronione. Zarówno etui, jak i pokrowce różnego rodzaju i dla różnych smartfonów możemy kupić w sieci. Na stronie https://funnycase.pl/produkty/3-samsung/galaxy-trend jest ich bardzo duży wybór. Pamiętajmy by wziąć pod uwagę wszystkie za i przeciw, podczas wyboru konkretnego rozwiązania.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*