Life & Style

Wybieramy wózek dla dziecka

Wybieramy wózek dla dziecka
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pierwszy pojazd dla małego bobasa

Wraz z narodzinami dziecka przychodzi potrzeba zakupu wózka dziecięcego. Często wybór wózka jest nie lada wyzwaniem, zwłaszcza dla świeżo upieczonych rodziców. Aby jazda wózkiem była dla dziecka wygodna i bezproblemowa, należy przed zakupem zwrócić uwagę na wiele rzeczy. Na pewno w pierwszej kolejności należy się zastanowić nad tym, jakie funkcje dany model posiada. Wózki Maxi Cosi posiadają wiele ciekawych rozwiązań, które pozwolą na bezpieczną i wygodną jazdę. Możemy spotkać wózki spełniające kilka funkcjonalności naraz (3w1 czy nawet 4w1), a mianowicie:

  • funkcja nosidełka, które możemy zamontować w samochodzie, lub aby po prostu w wygodny sposób przenieść dziecko na niewielką odległość,
  • gondola w której bobas może wygodnie leżeć lub spać,
  • spacerówka, czyli dziecko jedzie w pozycji siedzącej lub pół leżącej.

Czym na spacer?

Dla nieco starszych dzieci najlepszą opcją są wózki spacerowe z funkcją przekształcenia w gondolę, a bogatą ich ofertę możemy znaleźć na stronie https://mamaija.pl/wozki-dzieciece/wozki-spacerowe.html. Znajdziemy tam całą gamę wózków dla najbardziej wymagających rodziców. Daszek z filtrem uv, pięciostopniowe pasy bezpieczeństwa, pompowane koła z możliwością ich blokady to tylko niektóre z dodatkowych funkcji. Nawet drobne zakupy wraz z bobasem nie stanowią przeszkody, gdyż można zamontować wypinany kosz na zakupy. Rozwiązania te są stosowane tak, aby każdy spacer mógł być przyjemnością zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*