Zdrowe ciało

Zabiegi poprawiające biel zębów

Zabiegi poprawiające biel zębów
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W jaki sposób można ponownie uzyskać piękny i lśniący uśmiech? Przede wszystkim należy wiedzieć, że zęby z wiekiem tracą swój idealny połysk i kolor. Dzieje się tak zwłaszcza u osób, które często sięgają po używki takie jak kawa. Przebarwienia mogą pozostawać na bardzo długie lata i być wyjątkowo trudne do usunięcia domowymi metodami. Na szczęście istnieją zabiegi dentystyczne, które w szybki sposób przywrócą zęby do idealnego stanu.

Klinika stomatologiczna

Trzeba znaleźć dobrą klinikę dentystyczną, która będzie posiadać nowoczesny sprzęt.  Najważniejszy jest kompetentny i znający się na swoim fachu dentysta Rataje Poznań to jedno z osiedli, gdzie działa bardzo wiele takich fachowców. Znalezienie jednego z nich to już połowa sukcesu. Drugim etapem jest poddanie się zabiegowi wybielania, który najczęściej polega na delikatnym zeszlifowaniu zewnętrznej warstwy szkliwa, a później nałożeniu specjalnej warstwy ochronnej.

Po wstępnym usunięciu przebarwień na ząb nakładany jest preparat wybielający, który zostaje utwardzony dzięki lampie UV. Dzięki temu nie tylko odzyskasz idealną biel zębów, ale staną się one również bardziej odporne na przebarwienia i utratę blasku. Dodatkowo powłoka chroni przed rozwojem próchnicy, co jest niezmiernie istotne dla każdego człowieka.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*