Wszystko wokół domu

Designerskie meble – czy pasują do salonu?

Designerskie meble – czy pasują do salonu?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Designerskie meble mają w sobie to coś, co nas do nich przyciąga. Jednak zdecydowanie różnią się one od tego, do czego przywykliśmy w tradycyjnych meblach polskich. Jak wprowadzić je do swojego wnętrza, jak połączyć te skrajne czasem style, żeby to wszystko ładnie wyglądało? Co zrobić, żeby nasz salon był niczym wyjęty z katalogu meblowego?

Mniej znaczy więcej

W przypadku mebli designerskich bardzo często możemy spotkać się z niecodziennymi kształtami i ekstrawaganckimi wzorami. Decydując się na włączenie takiego elementu do naszego salonu zdecydowanie warto postawić na jeden taki mebel. Bardzo łatwo jest przesadzić, a przecież nikt nie chce mieć kiczowatego wnętrza. Świetnym sposobem jest wprowadzenie nowej aranżacji stołu. Można postawić na po prostu na nowe designerskie nakrycie stołu lub dodatki postaci niecodziennych wazonów.

Ale jeżeli jesteśmy bardziej odważni spróbujmy zmienić w naszym salonie np. krzesła. Trzeba przyznać, że jest to ten model mebla, który w odsłonie designerskiej wprowadzi powiew świeżości do naszego salonu. Firma Fameg krzesła ma najwyższej jakości i w rozmaitych kształtach i wzorach. Bez problemu wybierzemy w ich ofercie coś co będzie niepowtarzalne i doda naszemu salonowi uroku. Nie bójmy się wprowadzać nowych kolorów. Krzykliwy kolor tapicerki na krzesłach jest jednym z najmodniejszych obecnie trendów wystroju wnętrz. Jeżeli przejrzymy katalogi meblowe z łatwością zauważymy, że teraz po prostu stawia się na kolor. Krzesła to zaledwie jeden element, ale dzięki nim nasz salon może mieć naprawdę designerski wygląd, a dzięki temu, że postawimy tylko na jeden mebel, unikniemy przesady.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*