Wszystko wokół domu

Drzwi ukryte – do jakiego wnętrza będą pasować?

Drzwi ukryte – do jakiego wnętrza będą pasować?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Drzwi należą do tych części wystroju budynku czy mieszkania, które najbardziej rzucają się w oczy. Dlatego tak ważną sprawą jest ich wygląd. Ciekawą odmianą tego typu są drzwi ukryte. Ich cechą charakterystyczną jest niewidoczna w ścianie ościeżnica, a naszym oczom ukazuje się jedynie skrzydło. W ten sposób można skutecznie ukryć wejście do pomieszczeń, które nie mają być znacząco widoczne. Czy warto się zdecydować na takie rozwiązanie?

Innowacyjne rozwiązanie i nowoczesny wygląd

Sam wygląd tego typu drzwi jest nietypowy, ale też sprawia niezwykle estetyczne wrażenie. Dzięki schowanej w ścianie ościeżnicy na zewnątrz nie widać futryny co optycznie powiększa przestrzeń w mieszkaniu. To właśnie dlatego ten rodzaj drzwi nazywa się dyskretnymi lub ukrytymi. Jest to niewątpliwie nowoczesne i innowacyjne rozwiązanie, które nada wnętrzu niepowtarzalnego klimatu. Na rynku mamy obecnie dostęp do wielu modeli kolorystycznych i strukturalnych, dzięki czemu można wybrać te, które są naszym zdaniem najbardziej funkcjonalne.

Drzwi do każdego lokum

Drzwi ukryte świetnie pasują do tak modnego dzisiaj minimalizmu. Nie tylko wtapiają się w ścianę, ale także idealnie komponują się z meblami, nie dzieląc przy tym przestrzeni. Jeśli dodatkowo będą delikatnie ozdobione, wprowadzą niezwykle atrakcyjny lub nawet artystyczny klimat. Wszystko zależy od naszej wizji i wyobraźni. Drzwi te spełnią swoje zadanie bez względu na to, czy są otwierane na zewnątrz, czy do środka. Zdecydowanie podkręcają design mieszkania i są warte każdej wydanych pieniędzy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*