Life & Style

Jak podkreślić swoje spojrzenie?

Jak podkreślić swoje spojrzenie?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Piękne i głębokie spojrzenie jest niewątpliwym atutem, któremu większość mężczyzn nie potrafi się oprzeć. Jeśli jednak mamy jasną oprawę oczu, możemy odrobinę poprawić naturę. W drogeriach bez problemu kupimy odżywki do rzęs pomagające wydłużyć je, zagęścić i wzmocnić. Na co dzień natomiast doskonałym wyjściem jest dobrze dobrany makijaż. Powinnyśmy się jednak skupić nie tylko na starannym wytuszowaniu włosków okalających oko, ale także na zaznaczeniu ich linii. To pozwoli na optyczne zagęszczenie całej oprawy. Jeśli jednak nadal nie czujemy się usatysfakcjonowane, najlepszym wyjściem z sytuacji będzie przedłużenie rzęs w profesjonalnym salonie.

Jak znaleźć dobrą kosmetyczkę i jaki zabieg na rzęsy wybrać?

W ofertach salonów istnieje wiele opcji podkreślenia oprawy oka, ale wciąż największą popularnością cieszy się metoda 1:1. Polega ona na doklejaniu jednego włoska do każdej naszej rzęsy. Dzięki temu zyskujemy trwały i oszałamiający efekt wachlarza. Możemy się także zdecydować na zabieg 2:1 bądź nawet 3:1, ale to raczej propozycja dla pań lubiących mocny, ekstrawagancji look.

Obecnie niemalże wszędzie znajdziemy dobre kosmetyczki oferujące przedłużanie rzęs Ustroń, Poznań, czy też Zielona Góra na pewno posiadają co najmniej jeden godny polecenia gabinet, który warto odwiedzić. Aby mieć pewność co do jakości wykonania usługi, poczytajmy najpierw opinie w internecie lub poszukajmy portfolio prac danej specjalistki. To pozwoli nam na uniknięcie wpadki oraz ocenienie, czy otrzymany rezultat przypadnie nam do gustu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*