Life & Style

Jak wybrać dobrego fryzjera?

Jak wybrać dobrego fryzjera?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nie zawsze masz możliwość sprawdzenia kwalifikacji zawodowych fryzjera, do którego zapisujesz się na metamorfozę swoich włosów. Co więcej, dyplomy wiszące na ścianach w salonie fryzjerskim nie muszą być potwierdzeniem realnych umiejętności stylisty. Jak więc wybrać fachowca, który należycie zadba o nasze włosy? To trudna sztuka, dlatego mówi się, że szukanie idealnego stylisty fryzur to jak “szukanie igły w stogu siana”. 

Czy lokalizacja salonu fryzjerskiego ma znaczenie?

Absolutnie nie. Oczywiście, do Twojej dyspozycji jest fryzjer w Poznaniu, ale nie musi to być koniecznie ten, który pracuje w zakładzie prowadzonym najbliżej Twojego miejsca zamieszkania. Miasto jest duże, a komunikacja w nim na tyle dobra, że możesz dojechać do stylisty i poświęcić swój czas, jeśli tylko zyskasz gwarancję idealnej fryzury. Rzecz jasna, Twój osiedlowy fryzjer również może okazać się mistrzem w swoim fachu. 

Opinie innych 

Jak najbardziej sugeruj się opiniami zadowolonych klientów. Na szczęście w sieci znajdziesz mnóstwo obiektywnych wypowiedzi na temat nie tylko wybranego salonu fryzjerskiego, ale również konkretnego stylisty, który ma zaopiekować się Twoimi włosami. Przed pierwszą wizytą koniecznie się z nimi zapoznaj. 

Pierwsze wrażenie 

Salon fryzjerski powinien wywołać pozytywne wrażenie. Miejsce powinno być zadbane, czyste, wręcz sterylne, ale i nowoczesne. Zwróć uwagę na jakość obsługi klienta w strefie recepcyjnej, ale także na wyposażenie każdego stanowiska fryzjerskiego. Urządzenia z minionej epoki raczej nie są mile widziane. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*