Life & Style

Jaką odzież będziesz potrzebować do zajęć jogi?

Jaką odzież będziesz potrzebować do zajęć jogi?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Joga to łagodne ćwiczenia, które może wykonywać każdy, niezależnie od wieku i poziomu sprawności fizycznej. To doskonały sposób na poprawę elastyczności, siły i równowagi. Może również pomóc w opanowaniu stresu i niepokoju, poprawić jakość snu i zmniejszyć objawy depresji.

Joga to świetny sposób, aby uzyskać formę i zachować zdrowie, ale zanim zanurkujesz w swoich pierwszych zajęciach, jest kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć.

Jakie ubranie będzie potrzebne na zajęcia jogi?

Spodnie

Spodnie i szorty do jogi są zwykle preferowane, ponieważ pozwalają na większą elastyczność podczas praktyki. Jeśli jednak ich nie masz, szorty i spodnie capri będą działać po prostu dobrze.

Wygodne ubrania

Będziesz również chciał nosić wygodne ubrania, które pozwalają na łatwe poruszanie się. Oznacza to brak dżinsów lub ciężkich tkanin, takich jak sztruks lub dżins.

Dostosować odzież do pogody

Jeśli zamierzasz przebywać w gorącym pomieszczeniu z dużą ilością ciał poruszających się wokół Ciebie, rozważ noszenie oddychających materiałów, takich jak bawełna lub len, zamiast mieszanek poliestrowych. Możesz też wypróbować koszulki do jogi lub rash guard, aby chronić skórę przed słońcem, jeśli jest to szczególnie gorący dzień.

Buty

Buty do jogi są zaprojektowane tak, aby zmaksymalizować wsparcie i komfort podczas praktyki. Jeśli nie masz własnej pary, najlepiej założyć parę trampek, które zapewniają dobre wsparcie łuku.

Skarpetki

Nie zapomnij o skarpetkach! Większość studiów wymaga, aby obuwie było noszone poza obszarem maty; japonki też są zawsze dobrym rozwiązaniem!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*