Life & Style

Modele obuwia sportowego, które cieszą się popularnością

Modele obuwia sportowego, które cieszą się popularnością
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Istnieją prawdziwe kultowe buty sportowe, które będą przez kolejne sezony prawdziwym hitem wśród obuwia sportowego. Takimi butami są m.in. sneakersy Nike, które łączą w sobie elegancję z wytrzymałością oraz komfortem. Ich sprzedaż prowadzi sklep Nike w Warszawie. Butami sportowymi, które nie wyjdą z mody są także tenisówki, łączące przewiewność z wygodą. Świetnie pasują nie tylko do sportowych ubrań, ale coraz częściej łączone są w stylizacjach z sukienkami typu pin-up, co bardzo mocno nawiązuje do stylu lat 50.

Buty sportowe o niskiej podeszwie i wąskiej cholewce pojawiają się również w stylizacjach formalnych, a w parze ze spódnicą, czy prostymi chinosami dają lekki, a zarazem bardziej formalny efekt. Wiele firm, w tym firma Nike, swoimi nowymi modelami butów nawiązuje do klasycznych modeli, które zapoczątkowały całą serię butów sportowych, wypuszczonych na ogólnodostępny rynek.

Klasyka w nowoczesnym wydaniu

Buty sportowe Reebok Aztrek to innowacyjne i nowoczesne nawiązanie do klasyki butów sportowych. Przede wszystkim zastosowano w nich bardzo komfortową podeszwę z technologią Hexalite. Zauważono, że podeszwa o nierównomiernej powierzchni zapewnia lepszą przyczepność oraz amortyzację. Wykorzystano w niej więc strukturę plastra miodu – wbudowane w nią romby amortyzują każdy ruch.

Mamy wrażenie chodzenia po małych poduszkach. Przy nacisku powietrze z tychże poduszek ucieka, wypełniając tę część podeszwy, która jest nieobciążona. Daje to idealną przyczepność przy każdym rodzaju podłoża. Eleganckie połączenie zamszu z materiałem tekstylnym dodaje oryginalności oraz klasy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*