Wszystko wokół domu

Taśma dwustronna – jakie ma zastosowania?

Taśma dwustronna – jakie ma zastosowania?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Na pierwszy rzut oka taśma klejąca dwustronna nie jest nam za bardzo potrzebna, jednak gdy przyjrzymy się temu niewielkiemu gadżetowi, okazuje się, że to niezastąpiony towarzysz wielu prac domowych, który niezwłocznie powinien znaleźć się w szafce z podręcznymi narzędziami.

W zależności od wersji taśmy może ona mieć kilka standardowych zastosowań. Przezroczyste modele charakteryzujące się wysoką siłą przyczepności, są przydatne do łączenia folii, tkanin, papieru oraz tworzyw sztucznych. Wersja piankowa zda egzamin w czasie montażu haczyków, listew i luster, natomiast żelowo-akrylowa sprawdzi się do klejenia szkła, jak również tworzyw sztucznych. Tak duża paleta możliwości pozwala nam na to, by używać tego produktu nie tylko w warunkach remontowych.

Taśma dwustronna, czyli najlepszy przyjaciel pani domu

Zbliżają się święta, a to doskonała okazja, by wykorzystać taśmy dwustronne różnego rodzaju. Po pierwsze, przydadzą się one w czasie pakowania prezentów. Dzięki temu, że kleją się z obu stron, w szybki i zgrabny sposób ukryjemy mocowanie papieru, a na wierzchu paczki przykleimy karteczkę z imieniem. Używając wersji piankowej stworzymy wraz z dziećmi piękne, przestrzenne kartki bożonarodzeniowe. Wystarczy, że wytniemy z papieru choinki, weźmiemy warstwą grubej taśmy i nakleimy na karton. Dwustronna taśma klejąca sprawdzi się także w czasie montażu wieńca na drzwiach, ale zda również egzamin w czasie mocowania lampek. Tych kilka przykładów pokazuje, że ten produkt powinien znaleźć się w każdym domu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*