Technika

Urządzenia elektroniczne MicroMade

Urządzenia elektroniczne MicroMade
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

MicroMade zajmuje się projektowaniem, opracowywaniem, produkcją i sprzedażą urządzeń elektronicznych. Nasza firma posiada szeroką ofertę urządzeń elektronicznych, które charakteryzują się wysoką wydajnością oraz solidną konstrukcją. Urządzenia te stanowią realne odzwierciedlenie pomysłów polskich inżynierów elektroników. Nasze produkty są starannie dopracowane oraz odpowiadają aktualnym wymaganiom i oczekiwaniom rynku. Cieszymy się niesłabnącym zaufaniem klientów. Z przyjemnością powierzamy nasze urządzenia do testów i służymy fachową pomocą w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów technicznych.

MicroMade produkuje urządzenia elektroniczne przeznaczone dla:

  • biznesu – systemy kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy
  • urzędów – systemy ewidencji czasu pracy z elementami kontroli dostępu
  • szkół – systemy dostępu podnoszące bezpieczeństwo w szkołach
  • przedszkoli i żłobków – systemy ewidencji i rozliczania czasu pobytu dzieci
  • banków – zestaw do zabezpieczenia bankomatów/wrzutni nocnych w strefach 24h
  • automatyków – czytniki RFID do współpracy ze sterownikami przemysłowymi
  • programistów – klucze sprzętów do zabezpieczania oprogramowania i szyfrowania danych
  • producentów oprogramowania HR – rejestratory i terminale RFID z ekranem dotykowym

Główna działalność: kontrola dostępu i rejestracja czasu pracy

Wśród produkowanych przez nas urządzeń elektronicznych naczelne miejsce zajmują te do kontroli i ewidencji czasu pracy oraz te do kontroli dostępu. Kontrola czasu pracy pozwala na uzyskanie istotnych informacji, wśród których warto wymienić: czas rozpoczęcia i zakończenia pracy, długość przerw, spóźnienia i nadgodziny, urlopy oraz różnego rodzaju nieobecności. Tak prowadzona ewidencja czasu pracy wynika z przepisów Kodeksu Pracy. Dodatkowo nasze systemy kontroli dostępu i rejestracji pracy umożliwiają tworzenie szczegółowych i dokładnych raportów oraz prowadzenie statystyk dotyczących m.in. indywidualnego pracownika, zespołu pracowników lub całego zakładu pracy. Systemy te w znacznym stopniu mogą też wpływać na zwiększenie wydajności pracowników oraz podnosić ich morale.

System kontroli dostępu z kolei jest niezwykle istotny wszędzie tam, gdzie niekontrolowane wejście może być niepożądane, a nawet tragiczne w skutkach. Takie systemy wykorzystywane są na szeroką skalę w obiektach przemysłowych, urzędach, szkołach, szpitalach, bankach, gdzie bezpieczeństwo danych jest stawiane na pierwszym miejscu. Chronią przed nieuprawnionym dostępem przypadkowych lub przygotowanych intruzów. Kontrola dostępu sprawdza się także m.in. w strefach 24h w bankach dając komfort korzystania klientom z bankomatów i wpłatomatów.

Elektroniczny system kontroli, ewidencji i/lub rejestracji czasu pracy, czy kontroli dostępu to zaawansowane narzędzie, które można w dowolnych konfiguracjach budować z produkowanych przez nas “klocków” takich jak: kontrolery dostępu, czytniki i terminale RFID, moduły rozszerzeń oraz rejestratory RCP z ekranem dotykowym LCD. Od najprostszych systemów zawierających jeden kontroler lub rejestrator do wielkich instalacji spinających ze sobą wiele lokalizacji. Obsługa tego typu systemu odbywa się przy pomocy dedykowanego oprogramowania poprzez ustalony, szyfrowany (bezpieczny) protokół komunikacji. Oferowane przez nas urządzenia elektroniczne oraz tworzone z nich systemy stanowią niesamowite wsparcie i ułatwienie w funkcjonowaniu firm, placówek oświatowych i medycznych, jednostek administracji itp.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*