Life & Style

Niezbędne akcesoria dla każdego palacza

Niezbędne akcesoria dla każdego palacza
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jest wiele rodzajów palaczy na świecie. Jedni idą w kierunku elektronicznych papierosów i podgrzewaczy tytoniu, kolejni są klasycznymi palaczami papierosów, jeszcze inni przeszli w skręty albo bongo. Mimo wszystko każdy palacz, niezależnie od tego co preferuje, potrzebuje nawet najdrobniejszych gadżetów, które ułatwią i umilą mu spędzanie czasu przy swoim nałogu. Jakie to akcesoria? 

Z czego może korzystać palacz?

W zależności od tego, co i jak preferujemy palić, przyda nam się kilka gadżetów. Wspominaliśmy o bongach, dlatego też są one pierwsze na tej liście – lodowe, z filtracją, z dyfuzorami, szklane i akrylowe. Fajki wodne o różnych wzorach i kolorach, posiadające wzorki oraz gładkie. Chcemy ładnie prezentować się wśród znajomych ze swoim suszem? Może by tak skorzystać z lufek, które są również dostępne w wersjach szklanych, drewnianych czy metalowych? Jeśli jednak wolimy skorzystać z prostoty i klasyki, to też nie możemy myśleć, że nas gadżety nie ominą. Należy w końcu pamiętać, że skręty też nie robią się z niczego i coś do tego jest potrzebne, dlatego dobrego rodzaju bibuły i bletki to „must have” naszych zakupów. 

Jest wiele możliwości na zmodyfikowanie i „zaprojektowanie” swojego palenia zgodnie z preferencjami. Wspomnieliśmy o kilku niezbędnych gadżetach, ale czy wszyscy wiemy o tym, czego na powyższej liście zabrakło? Chodzi o coś, co jest potrzebne zarówno dla palaczy klasycznego tytoniu, jak i zwolenników suszu. Chodzi dokładnie o zapalniczkę — bez niej to jak bez ręki i to nie tylko w przypadku palenia. Coraz bardziej popularne w Polsce stają się zapalniczki występujące w wielu wzorach i kolorach, dzięki czemu każdy może posiadać sprzęt spersonalizowany pod własne upodobania.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*